• ZUCCA
  ZUCCA

  Su kabağı, akışkan, denge, doğma, büyüme, çoğalma temalarında yola çıkılarak tasarlanan aydınlatmanın masif ahşap, bakır, pirinç ve kromaj alternatifleri bulunmaktadır.

  Çap: 12 cm
  Yükseklik: 18,5 cm.

  Yıl:2010
  Tasarım: Hale Akdemir ŞENER

 • CAPSULE
  CAPSULE

  Bir kapsül gibi iç içe geçen 2 farklı malzemeden oluşan aydınlatmanın, üst modülü için; masif meşe, ceviz ve boyalı metal, alt modülü için; siyah metal, pirinç, bakır, bronz ve kromaj alternatifleri bulunmaktadır. Sarkıt lamba, masa lambası ve aplik versiyonları mevcuttur.

  Çap: 10cm
  Yükseklik: 26cm

  Yıl: 2010
  Tasarım: Hale Akdemir ŞENER

 • TWIG
  TWIG

  Ana gövdeden çıkan farklı uzunluklardaki kolları ile bir ağaç ve dallarını andırıyor. Farklı boyutlarda ve ayarlanabilir kolları ile monotonluktan uzak, kullanıcının istekleri doğrultusunda şekillendirilebilme olanağı sağlıyor. Aydınlatmanın ahşap, pirinç, bakır, bronz ve kromaj versiyonları bulunmaktadır. Twig spring-10 kollu, twig autumn-5 kollu, twig masa lambası alternatifleri vardır.

  Çap 55 cm
  Yükseklik: 80 cm
  Yıl: 2010
  Tasarım: Hale Akdemir ŞENER

 • X AYDINLATMA
  X AYDINLATMA

  X ailesinin ışık saçan üyeleri X lambader ve X masa lambası olarak iki alternatifi bulunmaktadır.

  Bakır, pirinç, bronz, krom ve boyalı metal gövde şeçenekleri vardır.

  X Lambader
  Çap: 54 cm
  Yükseklik: 165 cm

  X Masa Lambası
  Çap: 28 cm
  Yükseklik: 50 cm

 • PLANK
  PLANK

  Yaklaşık 150 yıllık masif meşeden üretilen aydınlatmadan, masif ahşabın eşsiz dokusunu ön plana çıkarılmış aydınlatma fonksiyonuda minimalist bir florasan ile kazandırılmıştır. Yeni ağaç kesmeden yapılmasından dolayı doğayla barışık bir aydınlatma olmasının da ürüne büyük bir özellik katmaktadır.

  Genişlik: 12cm
  Kalınlık: 2,5cm
  Uzunluk: 60cm veya 110 cm

  Yıl: 2011
  Tasarım: Hale Akdemir ŞENER

 • SLICE
  SLICE

  Yaklaşık 200 yıllık kestane ağacı kütüklerinden üretilen sehpanın kenarı kesilmiş ve içinden değerli bir metal çıkmış görüntüsü verilerek ağaçların özündeki değer vurgulanmak istenmiştir.

  Kestane ağacı ve eskitilmiş pirinç levhadan üretilmektedir.

  En: 40cm
  Boy: 40cm
  Yükseklik: 40cm

  Yıl: 2011
  Tasarım: Hale Akdemir ŞENER

 • X SEHPA
  X SEHPA

  Yaklaşık 150 yıllık masif meşeden ve işlenmemiş metalden üretilen ürün 2 farklı boy alternatifi ile masa veya sehpa olarak kullanılmaktadır.

  XS
  Çap: 40 cm
  Yükseklik: 40 cm

  XL
  Çap: 80 cm
  Yükseklik: 75 cm

  Yıl: 2010
  Tasarım: Hale Akdemir ŞENER

 • RAIN
  RAIN

  Aydınlatma karbon flament ampuller ve irrasyonel uzunlukları ile yağmur damlarını andırıyor…. İstenilen ampul adetinde kişiye özel üretim yapılabilen aydınlatma mat siyah metaldir.

  Yıl: 2011
  Tasarım: Hale Akdemir ŞENER

 • SHADE
  SHADE

  Metal levhanın sıkıştırılarak şekil verildiği aydınlatma masa lambası veya aplik olarak kullanılabiliyor. Sıkıştırma işlemi elde yapıldığından hiçbir ürün birbirinin aynısı olmayarak kişiye özel bir tasarım oluşmuş oluyor.

  Kromaj ve bakır alternatifleri bulunmaktadır.

  Çap: 50cm

  Yıl: 2009
  Tasarım: Hale Akdemir ŞENER